Forum Storczykowe Storczyki Wiki - Orchids Wiki. Uprawa, warunki, identyfikacja, porady i ciekawostki. Przekroczyliśmy liczbę 1500 fanów na Facebooku! Bądź wśród nich Smile

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Dendrobium Nobile Starclass 'Lilac'551

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down Wiadomość [Strona 1 z 3]

Joane 

Dendrobium to posiadam od maja 2009. Kupiłam go już w połowie przekwitnięte.
Od czerwca do końca września było na balkonie od strony zachodniej, a później w pomieszczeniu nie ogrzewanym, okno wschodnie.

Po zakupieniu.

Pąki dzisiaj

Nowe przyrosty.

Cattleya
Przyrosty rosną jak na drożdżach!

kiniaczek31
Pięknie i szybko się rozwija !

Joane 

To prawda bardzo szybko i ładnie się rozwija. Uważam że jest bardzo łatwy i bardzo go lubię. Właśnie otworzył w połowie swoje pierwsze pączki. Ciekawa czy też teraz będzie pachniał bo latem w słońcu lekko pachniał.

Cattleya
Czekamy na relacje z "wąchania"! clap

Joane 

Trzeba poczekać aż się całkiem rozwiną i jeszcze na słoneczko. :sunny:

Joane 

Moje Dendrobium otworzyło już pierwsze z 10 pąków. Ma cudowny zapach nawet bez słoneczka. Codziennie w godzinach południowych wydziela intensywny zapach podobny do miodu z lekką nutą zapachu róży.
A teraz fotki w różnych fazach rozwoju.

Pąki od spodu

Na tle zimy

Cattleya
To miło, że pachnie! Rozwesela zimowy krajobraz. Dziwne, że to białe Dendrobium nie pachnie... wszystkie znane mi hybrydy zawsze pachniały...ale może warunki - zima- nie te..

Joane 

W pełni rozkwitnięte. Trochę dziwnie to wygląda. haha

Argulina
Dziwnie może, ale i tak dla nas storczykomaniaków to cudowny widok Smile ok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Orchids Wiki 2009-2012 • Made in Poland • Site powered by Forumotion

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog